obrazky/ee_logo_fb.pngobrazky/fialovy_plamen_fb.png
Slnko je dnes v znamenÝ Strelec (×ivel:Ohe┼ł)
tenkÚ Ŕrevo./obrazky/YingYang.gifsrdce
Dorastaj˙ca Luna je dnes v znamenÝ Baran (×ivel:Ohe┼ł)
Dorastaj˙ca Luna je dnes v znamenÝ Baran (×ivel:Ohe┼ł)
Merk´┐Żr (Rozum)Venu´┐Ża (City)Mars (Sila)Jupiter (Pl´┐Żny)Saturn (Obmedzenia)Ur´┐Żn (N´┐Żpady)Nept´┐Żn (Sny)Pluto (Zmeny)
Strelec (h´┐Żadanie zmyslu)Strelec (h´┐Żadanie zmyslu)Bl´┐Żenci (zvedavos´┐Ż a rados´┐Ż z odovzd´┐Żvania)Ryby (intu´┐Żcia, empatia, fant´┐Żzia)Vodn´┐Żr (originalita, hlad po poznan´┐Ż)B´┐Żk (rutina a d´┐Żvera v osved´┐Żen´┐Ż)Ryby (intu´┐Żcia, empatia, fant´┐Żzia)Kozoroh (zodpovednos´┐Ż, d´┐Żslednos´┐Ż)
Tip: Nastav kurzor my┼íi a po─ŹkajSpoznaj S├ím Seba
 
 
 
 
http://toplist.sk/count.asp?id=1136761&logo=mc
./large/obrazky/hand_prev.gifpredchßdzaj˙ca planÚta      nasleduj˙ca planÚta./large/obrazky/hand_next.gif
Urán
Astrologickß znaŔka./obrazky/planety/uran.gif
Archaniel
Äivel
DomicilVodnár
PßdLev
Exalt (povřÜenie)┼ákorpi├│n
Exil (potlaŔenie)B├Żk
Tarotovß karta
Farbafialová
Kovhlin├şk, kobalt
Doba obehu
V znamenÝ zotrvß
Archetyp
Tie˛
De˛ tř×d˛a
Tˇn
╚Ýsla0,8
Vek -
Otvor v hlave
Horoskop:
Naru┼íite─ż pre┼żit├Żch stereotypov, prin├í┼ía do ┼żivota zmeny (zmena je ┼żivot)

sp├┤sob odli┼íovania sa, vyn├ílezeck├ę schopnosti, mo┼żnos┼ą nekonven─Źn├Żch n├ípadov

Ur├ín je prv├í modern├í plan├ęta, objaven├í v roku 1781, zahajuje transforma─Źn├║ f├ízu cyklu. V intenci├ích tradi─Źnej astrol├│gie je spojovan├Ż s n├íhlymi ne─Źakan├Żmi zmenami, s revol├║ciami, vyn├ílezmi a nek─żudom a preto je pova┼żovan├Ż za plan├ętu ┼íkodcovsk├║. Je to vyn├ílezca, revolucion├ír, ktor├Ż bor├ş star├ę, "o┼íumel├ę" pravdy a trad├şcie. Zosob┼łuje archetyp Ve─żk├ęho Brata, Ve─żkej Sestry. V humanistickej astrologii symbolizuje proces zmeny a transform├ície, snahu prekona┼ą Saturnsk├ę obmedzenia a konvecie a pustit sa do sk├║mania nov├Żch oblast├ş ─żudsk├ęho vedomia. Pokia─ż je retrogr├ídny vedie k reforme nevedomia alebo len ku vn├║torn├ęmu nek─żudu. Na biologickej ├║rovni nie je mo┼żn├ę jeho prejavy identifikova┼ą, na spolo─Źensko kult├║rnej ├║rovni predstavuje revolu─Źn├ę zvraty, ktor├ę spochyb┼łuj├║ spolo─Źensky uzn├ívan├ę hodnoty alebo boria ve─żk├ę obrazy, ikony spolo─Źensk├ęho ┼żivota. Na individu├ílnej ├║rovni predstavuje jedincovu potenci├ílnu genialitu, to znamen├í schopnos┼ą ovplyv┼łova┼ą a transformova┼ą spolo─Źenstvo, v ktorom ┼żije, revolu─Źnou, in┼ípirovanou a in┼ípiruj├║cou my┼ílienkou. Na ├║rovni transperson├ílnej bor├ş neust├íle nov├ę a nov├ę samo─ż├║be obrazy, ktor├ę si ego predstavovan├ę Saturnom, samo o sebe vytv├íra.

Ur├ín je princ├şpom revol├║cie, prevratu a zmeny k nov├ęmu. Metafyzicky je priestorom. Astrologicky symbolizuje v├┤─żu, v├Żbu┼ín├║ energiu, v┼íetko n├íhle a neo─Źak├ívan├ę, ─Źi u┼ż v sile tvoriacej alebo ni─Źiacej, v├Żstrednos┼ą, odpor k tomu ─Źo bolo a jest, t├║┼żbu po nov├Żch dr├íhach, vyn├ílezy. Pod─ża o┼żiarenia p├┤dob├ş v t├Żchto veciach, priaznivo alebo nepriaznivo, je pova┼żovan├Ż za vy┼í┼íiu okt├ívu Merk├║ra.
Charakter:
originalita, implulz├şvnos┼ą, nad┼íenie, nez├ívislos┼ą, v├Żstrednos┼ą, intu├şcia, l├íska k pr├şrode, podivn├ę mravy, revolucion├írstvo, odpor k z├íkonom, zni─Źuj├║ce omyly, t├║┼żba po mnoh├Żch veciach
PsychickÚ procesy:
myslenie later├ílne (bo─Źn├ę), podvedom├í pam├Ą┼ą, telepatia, vh─żad
Orgßny:
l├Żtka, sympatick├Ż nervov├Ż syst├ęm, mozog, ┼íi┼íinka mozgov├í, nervov├í sila, aura
Choroby:
epilepsia, otras nervov, zranenia elektrinou, neuralgia, k┼Ľ─Źe, sebevra┼żedn├ę sklony
Udalosti:
v┼íetko ─Źo s├║vis├ş s reformami, vyn├ílezmi, mystikou, jasnovidectvom, vzduchoplavbou, elektrinou, technikou, podiv├şnstvom, originalitou, n├íhle podniky, cesty, prevraty, n├ísilnosti, pobl├║znenia, zlo─Źiny, perverzn├ę ─Źiny
Povolania:
mechanik, elektrotechnik, aviatik, archeol├│g, obchodn├şk so staro┼żitnos┼ąami, astron├│m, astrol├│g, chemik, fyzik, lek├ír, ┼żelezni─Źiar, filmov├Ż herec alebo producent, lie─Źite─ż a v┼íetky zvl├í┼ítne alebo neobvykl├ę povolania
SpoloŔnosŁ:
opoz├şcia, energetick├Ż priemysel
Miesta:
vulkanick├ę a vetern├ę
Planetßrna rada:

QUETZALCOATL

pracuje pre n├íbo┼żensk├ę a filozofick├ę zmeny. Ovplyvnil n├íbo┼żensk├Żch reform├ítorov ako Martin Luther a John Knox.
Civilizßcie:
Na Uranu je velmi ─Źil├Ż ┼żivot ve 3., 4. i 5. dimenzi. Na┼íi v─Ťdci maj├ş ve sv├Żch sil├ích zjistit tuto skute─Źnost ve 3. dimenzi. Na planet─Ť je trvale ┼íero. Bytosti s nazelenalou k┼»┼ż├ş jsou humanoidi, 1,2 ÔÇô 1,5 m vysoc├ş, jsou skromn├ş, nejsou tak nebezpe─Źn├ş a v├Żbojn├ş jako my, ale stejn─Ť tak p┼Öemno┼żeni. D├şky tomu je planeta tak├ę po┼íkozen├í a bude o─Źi┼ít─Ťna. P┼Öechod do 5. dimenze bude podobn─Ť jako u n├ís pro n├í┼í ┼żivo─Źi┼ín├Ż druh bolestn├Ż.

Podobn─Ť tomu bude ve 4. dimenzi. Zde vl├ídnou rud├ę bytosti, velmi agresivn├ş, kter├ę jsou postrachem pro zelen├ę lidi. Jsou velc├ş 2-3 m, stra┼íit a omezovat je jejich dobr├í z├íbava, a proto vznikl pl├ín, jeho┼ż realizace je nejist├í. A sice odvezen├ş na m├ęn─Ť rozvinutou planetu mimo tuto Galaxii je┼ít─Ť p┼Öed postupem do 6. dimenze. Je to velmi tvrd├Ż z├ísah v rozporu s vesm├şrn├Żmi z├íkony a cht─Ťj├ş ho prov├ęst jejich brat┼Öi Annunaki. My nezasahujeme. Sv├Żm zp┼»sobem se to d├í kvalifikovat jako ur─Źit├í pomoc, proto┼że ti, co z┼»stanou, zahynou.

Ano, Plej├í─Ćan├ę by r├ídi provedli evakuaci zelen├Żch obyvatel po dobu o─Źisty, aby se mohli vr├ítit na rodnou planetu ve vy┼í┼í├şch vibrac├şch l├ísky. Tento jev nebude prob├şhat sou─Źasn─Ť s n├ími. Pokud se tak stane, bude zachr├ín─Ťna v─Ťt┼íina obyvatel.
Nerasty:
ametyst, jantar
Rastliny:
osika, re─Ćkev, ─żalia, orgov├ín, m├Ąso┼żrav├ę
ÄivoŔÝchy:
├║hor, lastovi─Źka, kuku─Źka, antilopa, kamz├şk, exotick├ę vt├íctvo