54.83.81.52
?
Brána
Výsledky
Hľadať
Domov
glyph cards v0.1α - designed & developed by SiR © 2008-2009
Systém je vo vývoji a testovacej prevádzke! Pripravujeme súťaž o najlepšie hodnoteného užívateľa a tému počas testovania.
Registruj sa a začni používať systém! Systém je v tejto fáze vyvíjaný a testovaný výhradne v prehliadači Mozilla Firefox 3.

Zobrazovať nápovedu     iq ♥ €     
Info
instructions
 Článok 
Ahoj privilegovaný priateľ. :-) Tu je expresné zasvätenie do systému. Nájdeš tu návod na tri základné veci. PRAVÝ ORANŽOVÝ STĹPEC - UŽÍVATELIA Registrácia: 1. hore je lišta - klikni na Bránu 2. vpravo do kartičky napíš meno, 2x heslo a email 3. ak je všetko ok, objaví sa tlačítko a môžeš vytvoriť svoj účet ĽAVÝ MODRÝ STĹPEC - TÉMY Vytvorenie témy (objektu): 1. v lište klikni na Hľadaj 2. vyber kategóriu prípadne podkategóriu 3. stlač modré tlačítko - Nový podobjekt 3. napíš do strednej kartičky meno objektu 4. nájdi na internete obrázok, skopíruj jeho adresu dole do spodnej kartičky a klikni použiť 5. vylož kartu /ak nastane nejaký problém daj zrušiť a skús znova, prípadne použi iný obrázok/ STREDNÝ RUŽOVÝ STĹPEC - INFORMAČNÝ OBSAH Vykladanie kariet (obsah témy): 1. vyber alebo vyhľadaj tému, ku ktorej ideš vykladať 2. stlač ružové tlačítko - vylož karty 2. vyplň hodnotenie, slogan, text, obrázok, odkaz alebo komentár 3. klikni náhľad, skontroluj výsledok 4. ak niečo nesedí klikni tlačítko upraviť 5. ak je všeko ok, klikni vyložiť HODNOŤ PERCENTÁ A HLASUJ VŠADE KDE SA DÁ IKONKAMI RUKOU! Veľa zdaru a ďakujem za snahu SiR BONUS PRE TRPEZLIVÝCH Avatar 1. v lište klikni Ja - dostaneš sa na svoju osobnú stránku 2. vpravo dole klikni profil 3. do kartičky vlož adresu obrázku z webu a klikni použiť 4. klikni vyložiť